O nás

TUCAN, cestovná agentúra, s.r.o. sa cestujúcim v leteckej doprave venuje už od r. 1996. Pri predaji leteniek zastupujeme všetky letecké spoločnosti. Z tohto dôvodu zákazník nie je nútený vyhľadávať letenku po jednotlivých leteckých spoločnostiach, ale získa ponuky od všetkých dostupných leteckých dopravcov naraz. Pre klientov ponúka kompletný servis spojený s osobnou leteckou dopravou - od vyhľadania najvhodnejšieho leteckého spojenia, rezervácie voľných miest, dodatočnej batožiny, špeciálneho typu stravy, zabezpečenia obsluhy na letisku pre imobilných zákazníkov alebo seniorov, prepravy domácich miláčikov až po ďalšie špeciálne požiadavky klienta. Služby, ktoré poskytuje, nekončia nákupom a vystavením leteniek, ale zahŕňajú aj vybavenie víz, zabezpečenie ubytovania, prenájom auta, sprostredkovanie cestovného poistenia, zabezpečenie lístkov na kultúrne a športové podujatia, transferu z/na letisko a podobne. Našimi zákazníkmi sú prevažne obchodní cestujúci a skúsení cestovatelia. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a každému nájdeme optimálne riešenie „šité na mieru”.

TUCAN, cestovná agentúra, s.r.o. ako akreditovaná cestovná kancelária IATA (International Air Transport Association) má garanciu podľa prísnych finančných kritérií prostredníctvom UniCredit Bank.

Prečo Tucan?

Peter

Bratislava

... Chcel som sa Vám v menej celej našej rodinky poďakovať za výbornú spoluprácu pri realizácii našej cesty do USA. Veľmi ste nám pomohli.
Vo štvrtok odlietame, tak džte palce, nech prídeme v poriadku tam a späť ...

ZDENA

BRNO

... Nesmirne si vazime jejich spoluprace ... 

... cenime si jejich proaktivniho pristupu ke klientovi, a uprimne si vubec nedovedu predstavit, jak by nase firemni spoluprace s vasi agenturou vypadala, kdybychom museli lety bukovat bez nich ...

... Obe dve, jak casto ze sve zkusenosti vidim, travi hodiny po pracovni dobe v kancelari, aby vyhovely nasim pozadavkum ...

Anna K.


Ahoj Maji,
Chcela by som sa tebe a celej  agentúre poďakovať za sprostredkovanie dovolenky na ktorej som bola v Thajsku vo Februári, špeciálne tebe za celú organizáciu tripu.
Ubytovanie v hoteli Sunsuri Phuket bolo asi to najlepšie čo sme mohli dostať.... krásna pláž, ktorá bola do 5 minút chôdze, prostredie hotela nádherné, hotelové bazény určené pre každú vekovú kategóriu, jedlo typické aj medzinárodné ale vždy vynikajúce a chutné a v neposlednom rade personál. Milí, usmievaví, ochotní stále pomôcť a poradiť s úsmevom na tvári. Určite budem odporúčať vašu cestovnú agentúru - služby, ktoré ponúkate sú na vysokej úrovni a veľmi spoľahlivé. Ďakujem ešte raz veľmi pekne a prajem vám veľa spokojných klientov ako som bola aj ja.