Neholdujete katalógovým ponukám, alebo máte úplne inú predstavu o dovolenke, akú ponúkajú cestovné kancelárie?

Tak ste na správnom mieste.

 

Či už túžite po dobrodružstve vo vzdialených kútoch sveta, rodinnej pohode na privátnom ostrove, alebo individuálnej ceste okolo sveta, naši odborníci pre vás pripravia kompletný itinerár a zabezpečia všetko potrebné od kúpy leteniek až po vytlačenie vášho spomienkového fotoalbumu z dovolenky snov.  Zistite sami, prečo sme najrýchlejšie rastúcou agentúrou v tejto oblasti na Slovensku.

HOTELY

 
 • emerald.jpg

  Emerald (Smaragd) je secesný dom v centre Prahy, ktorý sa skladá z 13 bytov navrhnutých v 5 rôznych štýloch. Sú vhodné na krátkodobý prenájom, rôzne výstavy alebo akcie.

 • desroches.jpg

  Na ostrove Desroches nie je nič, čo by vás mohlo odviesť od pokoja, s výnimkou spevu vtákov a oceánskeho vánku. Je to jediné letovisko na tomto úchvatnom koralovom ostrove uprostred Indického oceánu, kde pláže patria nikomu a všetkým súčasne. Rustikálne vily a bungalovy sú útulným útočiskom v ktorom nájdete svoj vnútorný pokoj.

 • 68.-Pacific-Resort-Aitutaki-Elevated-Poo

  Viacnásobne ocenený päťhviezdičkový Pacific Resort Aitutaki, obklopený úchvatnými a pokojnými tyrkysovými vodami lagúny Aitutaki sa skladá z kolekcie 29 luxusne zariadených bungalovov a vil. Každá klimatizovaná izba ponúka neprerušený výhľad na lagúnu z vlastnej súkromnej terasy.
  Ako člen Small Luxury Hotels of the World si môžete byť istý, že vaše skúsenosti budú najlepšie v luxusnom butiku, ktorý ponúka južné Tichomorie. Vitajte v luxuse.

 • MLG_644_original.jpg

  Predstavte si snehobiele pláže a tyrkysové more prerušované kopčekmi šťavnatej, zelenej džungle, ktorá sa rozprestiera tak ďaleko, ako len môžete vidieť. Na Landaa Giraavaru sa môžete ponoriť hlboko do Indického oceánu a navštíviť majestátne manty v ich prirodzenom prostredí, zregenerovať telo a myseľ na našom ostrovnom Spa: Ayurvedic Retrea, vychutnávať si jedlá a nápoje pri západe slnka alebo len tak relaxovať vo vašej vile a nerobiť naozaj nič, len vnímať tento nádherný okamžik.

 • bora bora.jpg

  Súkromný ostrov Paradise v srdci Francúzskej Polynézie. Bungalovy stojace nad vodou a podvodné dobrodružstvá vás privítajú na tejto pieskom obklopenej idyle v tieni hory Mount Otemanu. Pripite si pri západe slnka vo vašom súkromnom bazéne na túto nadpozemskú krásu, kým vás naplno neočarí tahitská nočná obloha so svojou magickou krásou.

 • tokyo.jpg

  Hotel Aman Tokio sa nachádza doslova na prahu záhrady cisárskeho paláca, len pár krokov od zhonu a butikov v jednej z najdrahších obchodných štvrtí na svete, Ginza. Ste v historickom centre najväčšieho mesta na svete a vďaka tomu máte všetky krásy tohto mesta na dosah. Či už najrušnejšiu križovatku sveta v Shibuya alebo mrakodrapy a nočný život v Shinjuku. Ak budete mať dosť zhonu, môžete sa vybrať k hore Fuji.

 • keemala.jpg

  Keemala je ďaleko od davov a ponúka výhľad na Andamanské more. Hotel Keemala, umiestnený na kopcoch a vo sviežom lese ponúka únik z každodenného života. Vitajte vo vždy zelenej a očarujúcej krajine zázrakov.

 • sayan bali.jpg

  Vznášajte sa nad korunami stromov na visutom moste a prejdite do iného sveta. Vďaka miestnym inšpiratívnym zážitkom a architektúre v podobe ryžovej misy postavenej vo sviežom údolí rieky Ayung, Vás tento rezort privedie bližšie k srdcu a duši Bali.

 • aman philipines.jpg

  Zažite život v súkromnom raji na ostrove Pamalican. Amanpulo, prístupné iba súkromným lietadlom, je vzdialené asi hodinu od Manily, ale budete mať pocit, že ste na opustenom ostrove uprostred oceánu, ohraničenom kilometrami bielych pieskov, ktoré sa vnárajú do tyrkysových vôd. Pokojné a čisté more pred plážovým klubom je ideálne pre potápačov, ktorí chcú preskúmať koralový útes, začínajúci sa len 300 metrov od brehu, plný bohatého života prístavu.

 • koakea hawai.jpg

  Inšpirovaný morom, rezort Ko'a Kea sa nachádza na južnom brehu Kauai na Po'ipu pláži, nie je teda pochýb prečo jeho doslovný preklad znamená ¨narážajúce vlny¨. Ko'a Kea je intímny rezort kde hostia môžu okúsiť autentickej esencie Havajskej kultúry. Pláže Po’ipu sú perfektné pre všetkých milovníkov slnka. Od surfovania a podmorských jaskynní až po korálové útesy, to všetko tu môžete objavovať.

 • azura .jpg

  Predstavte si nedotknutý ostrov v morskom národnom parku, opustené pláže čistého bieleho piesku, ktoré sa rozprestierajú na míle, šumivé tyrkysové moria, slnečné dni a oblohu posiatu hviezdami. Vitajte v Azura Benguerra, prvom ekologickom letovisko v Mozambiku. Ubytovanie je v 20 vilách umiestnených pozdĺž jednej z posledných nedotknutých pláží na svete so všetkým pohodlím, ktoré by ste si mohli želať. Ostrov Azura Benguerra v Mozambiku bol nominovaný na najlepšie ocenenie na svete v roku 2017
  v oblasti Travel + Leisure.

 • phulay bay.jpeg

  V zálive Phulay sa nachádza unikátny hotel Ritz-Carlton. Biely piesok a modré nebo sa zbiehajú s Andamanským morom, aby odhalili jedno z najzaujímavejších luxusných plážových letovísk v Ázii. Od chvíle, kedy hostia dorazia do tohto thajského hotel, sa ocitnú na mieste, kde má čas svoju hodnotu a príroda odhaľuje svoju silu inšpirovať zmysly.

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Na svojej dovolenke máte oddychovať a nie neustále niečo organizovať, zabezpečovať a overovať. O všetko spojené s dovolenkou sa postaráme my.

Poistenie

Lepšie miesto v lietadle, alebo výhodná zmena triedy

Doprava na letisko

Prenajatie auta

Víza

Služby concierge

Parkovanie na letisku

Individuálne výlety

....a mnoho ďalších vecí pre vás zabezpečia naši odborníci.

Digitálny itinerár

 

Všetky potrebné informácie o letenkách, doprave, ubytovaní, poistení, programe, zaujímavostiach v cieľových destináciách, mapy a ďalšie dôležité informácie obdrží každý klient spoločnosti Tucan vo forme digitálneho itineráru (prístupného aj off-line).

 

Stačí zadať svoje individuálny kód do bezplatnej aplikácie pre iOS alebo Android a všetky potrebné doklady budete mať neustále so sebou. Odteraz už nepotrebujete prenášať hŕby papierov, všetko budete mať v mobile. 

 

Samozrejme doklady v papierovej forme vám pošleme automaticky, je len na vás, čomu dáte prednosť. 

Skúmaj. Snívaj. Objavuj.

HOTLINE tel: +421 903 202 332

Odber newsletterov

Prihláste sa k odberu našich noviniek a už Vám nikdy nič neunikne.

Sme na sociálnych sieťach

 • Facebook
 • LinkedIn
 • Twitter
 • Instagram
 • RSS

TUCAN, s.r.o.

Skúmaj. Snívaj. Objavuj.

Kontakt

TUCAN, s.r.o.

cestovná kancelária

Za kasárňou 1
831 03 Bratislava
 
Tel:
+421 2 2072 2685
e-mail: tucan@tucan.sk

 

© 2020 TUCAN, s.r.o. Všetky práva vyhradené.