Potrebujete zariadiť služobnú cestu pre vás či vašich zamestnancov?

U nás ste na správnom mieste.

Máme viac ako 20-ročné skúsenosti s komplexným aj čiastočným organizovaním pracovných ciest pre firmy a orgány štátnej správy.

ČO ZABEZPEČÍME VÁM A VAŠIM KLIENTOM … a viac

 

Prepravu lietadlom (komerčným alebo súkromným)

Vízové služby

Prepravu loďou

Transfery z/na letisko

Prepravu vlakom

Parkovanie na letisku vo Viedni a v Prahe

Ubytovanie

Cestovné poistenie

 

BENEFITY PRE NAŠICH KLIENTOV

 • TripGate je internetový rezervačný systém určený pre korporátnu klientelu. Schvaľovanie leteniek podľa firemnej cestovnej politiky, správa, korporátnych klientov, rezervácia leteniek, hotelov a vlakov,​ správa firemných ciest a štatistiky.

  VIAC INFO TU!

 • Dbáme na bezpečnosť vašich zamestnancov, a preto si u nás môžete zabezpečiť aj zmluvu na bezpečnosť a risk manažment od medzinárodných špecialistov. Tí vám počas pracovnej cesty pomôžu nájsť východisko z krízových situácií.

 • Na pracovníkov nášho zákazníckeho servisu sa môžete s dôverou obrátiť 24 hodín denne / 7 dní v týždni. Či už ide o niečo, čo vám neočakávane skomplikovalo vašu cestu, zmeškali ste let alebo si len jednoducho potrebujete predĺžiť pobyt v cudzine. Naši zamestnanci sú tu pre vás, nech ste kdekoľvek.

 • Vašu služobnú alebo individuálnu cestu vieme obohatiť jedinečnými výletmi, kultúrnym či športovým programom. Spolupracujeme s miestnymi partnermi, na základe čoho vám vieme pripraviť individuálny program s minimálnymi časovými stratami.

 • Organizujete pre svojich zákazníkov alebo partnerov nejaké podujatie, kongres alebo prednášku? Nezáleží, či sa vaše podujatie bude realizovať doma alebo v zahraničí. My vám pomôžeme s jeho zabezpečením alebo vám dodáme kompletný balík služieb – od registrácie, prenájmu miestností, techniky, reklamných materiálov v mieste konania, zabezpečenia letov, transferov z letiska, ubytovania a stravy. To všetko v súlade s vašimi požiadavkami.

 • V prípade potreby prenajať si auto v zahraničí vám vieme zabezpečiť vozidlo podľa vašich požiadaviek. Našim zazmluvneným klientom vystavujeme vouchery, čo znamená, že vaši zamestnanci nemusia vlastniť kreditnú kartu alebo držať hotovosť. My za vás uhradíme všetky náklady, ktoré vám následne vyfakturujeme.

 • Pre našich zákazníkov, ktorí cestujú individuálne alebo s rodinou, pripravujeme jedinečné cesty za oddychom, dobrodružstvom, históriou alebo športom. Oceňujú, keď majú možnosť obrátiť sa na nás, keď si to situácia vyžaduje. My sa na druhej strane tešíme a vážime si, že naši zákazníci opätovne a dlhodobo využívajú naše služby. Budeme radi, ak sa k nim pridáte aj vy.

 • Zazmluvneným klientom sprostredkúvame špeciálne bonusové programy, ktoré ponúkajú letecké spoločnosti zákazníkom, ktorí často využívajú leteckú dopravu. Na základe analýzy letov vám odporučíme vhodný program, zabezpečíme registráciu a následné využívanie zvoleného programu podľa toto, čo vám najviac vyhovuje. Obsah jednotlivých bonusových programov je rôzny a závisí od tej ktorej leteckej spoločnosti.  Vďaka účasti na bonusových programoch môžete  dosiahnuť významnú úsporu vašich nákladov

ŠPECIÁLNE PONUKY PRE FIRMY

 
 • airbus350-1000-v3-sharklet_edited.jpg

  British Airways on Business

  2x počet vernostných bodov alebo free upgrade - aj také výhody ponúka British Airways svojím korporátnym klientom.

 • Qsuite_Entrance_area___crew_edited.jpg

  Beyond Business Qatar Airways

  Vyťažte z lietania čo najviac s novým korporačným programom  - fast track, vstup do lóže alebo platba skrz Qrewards.

HOTLINE tel: +421 903 202 332

Odber newsletterov

Prihláste sa k odberu našich noviniek a už Vám nikdy nič neunikne.

Sme na sociálnych sieťach

 • Facebook
 • LinkedIn
 • Twitter
 • Instagram
 • RSS

TUCAN, s.r.o.

Skúmaj. Snívaj. Objavuj.

Kontakt

TUCAN, s.r.o.

cestovná kancelária

Za kasárňou 1
831 03 Bratislava
 
Tel:
+421 2 2072 2685
e-mail: tucan@tucan.sk

 

© 2020 TUCAN, s.r.o. Všetky práva vyhradené.