Služby

Korporátne programy

Potrebujete zariadiť služobnú cestu pre vás či vašich zamestnancov? U nás ste na správnom mieste. Máme viac ako 20-ročné skúsenosti s komplexným aj čiastočným organizovaním pracovných ciest pre firmy a orgány štátnej správy.

Čítať viac

Manažment klienta

Ste pre nás dôležití. Každú vašu požiadavku berieme vážne a pristupujeme k nej maximálne profesionálne. Na základe našich dlhoročných skúseností hľadáme cesty, aby vám naša ponuka sadla priamo na mieru.
 

Čítať viac

24/7 hotline

Na pracovníkov nášho zákazníckeho servisu sa môžete s dôverou obrátiť 24 hodín denne / 7 dní v týždni. Či už ide o niečo, čo vám neočakávane skomplikovalo vašu cestu, zmeškali ste let alebo si len jednoducho potrebujete predĺžiť pobyt v cudzine.

Čítať viac

Bezpečnosť cestujúcich

Dbáme na bezpečnosť vašich zamestnancov, a preto si u nás môžete zabezpečiť aj zmluvu na bezpečnosť a risk manažment od medzinárodných špecialistov. Tí vám počas pracovnej cesty pomôžu nájsť východisko z krízových situácií.

Čítať viac

Služby Concierge

Vašu služobnú alebo individuálnu cestu vieme obohatiť jedinečnými výletmi, kultúrnym či športovým programom.

Čítať viac

Firemné stretnutia / kongresy

Organizujete pre svojich zákazníkov alebo partnerov nejaké podujatie, kongres alebo prednášku?

Čítať viac

Individuálny program

Pre našich zákazníkov, ktorí cestujú individuálne alebo s rodinou, pripravujeme jedinečné cesty za oddychom, dobrodružstvom, históriou alebo športom.

Čítať viac

Prečo Tucan?

Peter

Bratislava

... Chcel som sa Vám v menej celej našej rodinky poďakovať za výbornú spoluprácu pri realizácii našej cesty do USA. Veľmi ste nám pomohli.
Vo štvrtok odlietame, tak džte palce, nech prídeme v poriadku tam a späť ...

ZDENA

BRNO

... Nesmirne si vazime jejich spoluprace ... 

... cenime si jejich proaktivniho pristupu ke klientovi, a uprimne si vubec nedovedu predstavit, jak by nase firemni spoluprace s vasi agenturou vypadala, kdybychom museli lety bukovat bez nich ...

... Obe dve, jak casto ze sve zkusenosti vidim, travi hodiny po pracovni dobe v kancelari, aby vyhovely nasim pozadavkum ...

Anna K.


Ahoj Maji,
Chcela by som sa tebe a celej  agentúre poďakovať za sprostredkovanie dovolenky na ktorej som bola v Thajsku vo Februári, špeciálne tebe za celú organizáciu tripu.
Ubytovanie v hoteli Sunsuri Phuket bolo asi to najlepšie čo sme mohli dostať.... krásna pláž, ktorá bola do 5 minút chôdze, prostredie hotela nádherné, hotelové bazény určené pre každú vekovú kategóriu, jedlo typické aj medzinárodné ale vždy vynikajúce a chutné a v neposlednom rade personál. Milí, usmievaví, ochotní stále pomôcť a poradiť s úsmevom na tvári. Určite budem odporúčať vašu cestovnú agentúru - služby, ktoré ponúkate sú na vysokej úrovni a veľmi spoľahlivé. Ďakujem ešte raz veľmi pekne a prajem vám veľa spokojných klientov ako som bola aj ja.