top of page

TUCAN v top 10 na Slovensku!Letenkám, hotelom, transferom a v prvej rade Vám sa TUCAN venuje už od roku 1996. Každým rokom robíme všetko preto, aby sme náš servis ešte vylepšili. S radosťou Vám môžeme oznámiť, že za rok 2018 sme sa umiestili v TOP 10 v rebríčku najväčších cestovných agentúr a kancelárií na Slovensku (zdroj: TREND SK). Oproti minulému roku sme si polepšili o jednu priečku a hrdo sa ujímame 9. pozície.


Veríme, že základom nášho úspechu je poskytovanie špičkového servisu založeného na individuálnom prístupe ku každému klientovi. Chceli by sme Vám poďakovať za to, že naďalej cestujete s TUCANom. Vernosť našich klientov však nepovažujeme za samozrejmosť a preto sa neustále snažíme držať krok s dobou. Využívame kombinácie našich dlhoročných skúseností s novými, inovatívnymi prístupmi. Naša nová webová stránka, sociálne médiá alebo mobilná aplikácia pre itineráre sú len ukážky toho, ako sa Vám snažíme priblížiť a zjednodušiť komunikáciu s Vami.


Ešte raz ďakujeme našim klientom lebo bez Vás by sme sa do TOP 10 nedostali a už teraz sa tešíme na našu nadchádzajúcu spoluprácu.
Comments


bottom of page