Úspory

Bonusové programy

Zazmluvneným klientom sprostredkúvame špeciálne bonusové programy, ktoré ponúkajú letecké spoločnosti zákazníkom, ktorí často využívajú leteckú dopravu.

Čítať viac

Zvýhodnené parkovanie

Potrebujete zaparkovať svoje auto na letisku vo Viedni alebo v Prahe? Na uvedených letiskách vám ponúkame zvýhodnené parkovanie.

Čítať viac

Prenájom áut

V prípade potreby prenajať si auto v zahraničí vám vieme zabezpečiť vozidlo podľa vašich požiadaviek.

Čítať viac

Platobné riešenia

Máte potrebu optimalizovať cestovné náklady? Vlastníte riešenia na ich manažment?

Čítať viac

Prečo Tucan?

Peter

Bratislava

... Chcel som sa Vám v menej celej našej rodinky poďakovať za výbornú spoluprácu pri realizácii našej cesty do USA. Veľmi ste nám pomohli.
Vo štvrtok odlietame, tak džte palce, nech prídeme v poriadku tam a späť ...

ZDENA

BRNO

... Nesmirne si vazime jejich spoluprace ... 

... cenime si jejich proaktivniho pristupu ke klientovi, a uprimne si vubec nedovedu predstavit, jak by nase firemni spoluprace s vasi agenturou vypadala, kdybychom museli lety bukovat bez nich ...

... Obe dve, jak casto ze sve zkusenosti vidim, travi hodiny po pracovni dobe v kancelari, aby vyhovely nasim pozadavkum ...

Anna K.


Ahoj Maji,
Chcela by som sa tebe a celej  agentúre poďakovať za sprostredkovanie dovolenky na ktorej som bola v Thajsku vo Februári, špeciálne tebe za celú organizáciu tripu.
Ubytovanie v hoteli Sunsuri Phuket bolo asi to najlepšie čo sme mohli dostať.... krásna pláž, ktorá bola do 5 minút chôdze, prostredie hotela nádherné, hotelové bazény určené pre každú vekovú kategóriu, jedlo typické aj medzinárodné ale vždy vynikajúce a chutné a v neposlednom rade personál. Milí, usmievaví, ochotní stále pomôcť a poradiť s úsmevom na tvári. Určite budem odporúčať vašu cestovnú agentúru - služby, ktoré ponúkate sú na vysokej úrovni a veľmi spoľahlivé. Ďakujem ešte raz veľmi pekne a prajem vám veľa spokojných klientov ako som bola aj ja.